کوکوپیت
خانه / کوکوپیت تهران / خرید و فروش عمده کوکوپیت تهران

خرید و فروش عمده کوکوپیت تهران

خرید و فروش عمده کوکوپیت تهران خالص و مرغوب که تولید کشور­های هند و سریلانکاست، از طریق سایت­های معتبر در حال انجام است. اگر به دنبال بهترین کوکوپیت مقرون به صرف هستید، ارتباط بگیرید.
حتما شما هم برای کشت محصولات گلخانه ای خود و گیاهان زینتی نیاز به یک بستری دارید، که به صورت کاملاً بهینه بتوانید بهره وری عالی داشته باشید. امروزه کشاورزی به سمتی می رود که با استفاده از علم، بهینه ترین روش ها را برای کشت تمامی محصولات کشاورزی ارائه می کنند، زیرا منابع طبیعی مانند آب بسیار ارزشمند است و باید در حفظ آن بسیار تلاش شود. بستر های کشت بدون خاک، امروزه این شرایط را به خوبی مهیا کرده اند.

کوکوپیت و کاربرد های آن

نداشتن یک خاک سرشار از مواد الی و مواد مغذی، می تواند برای یک فعال کشاورز بسیار ناامید کننده باشد. اما امروزه بستر های هیدروپونیک، یا بستر های کشت بدون خاک، بهترین راه حل هستند. به طوری که استفاده از این روش ها باعث افزایش کشاورزی به روش بهینه شده است.
کوکوپیت از بهترین نوع بستر های کشت بدون خاک است. که در قلمه زنی، نشا، بذر، کشت توت فرنگی، کشت گوجه فرنگی، کشت گل های زینتی و… بسیار کاربردی است.

فروش عمده کوکوپیت تهران

خاک سبکی که موجب رشد سریع قلمه می شود

همانطور که می دانید برای تکثیر یک گیاه آپارتمانی، عمدتاً از قلمه زنی استفاده می شود. که بعد از ریشه دار کردن قلمه، آن را به خاک و بستر مناسب انتقال می دهند. از روش های قدیمی برای ریشه دار کردن قلمه ها، استفاده از آب و یا خاک معمولی است، اما این روش مدت زمان طولانی نیاز دارد. امروزه استفاده از بستر کوکوپیت، بسیار این زمان را کاهش داده و همچنین موجب خوش رنگ شدن برگ های گیاه نیز می شود.

فروش عمده کوکوپیت تهران

شرکت فروش عمده کوکوپیت تهران

بسیاری از خریداران عمده جهت خرید کوکوپیت ، به شرکت های واردکننده در تهران مراجعه می کنند. شرکت مدیاف فروش محصولات خود را در تهران به صورت مستقیم و بدون واسطه با کیفیت های بالا ارائه می کند. استعلام قیمت روز کوکوپیت را در انواع مختلف، می توانید از سایت شرکت مدیاف پیگیری کنید.

فروش عمده کوکوپیت تهران

عرضه کوکوپیت 5 کیلویی قالبی و فله ای

شرکت مدیاف یکی از عرضه کنندگان و وارد کنندگان بستر کوکوپیت در کشور می باشد. شما محصولات این شرکت را می توانید در سراسر کشور تهیه کنید. کوکوپیت این مجموعه، به صورت قالب های 5 کیلویی و بسته بندی شده موجود است، البته کوکوپیت فله ای و باز نیز توسط این سایت به صورت عمده عرضه می گردد. جهت خرید کوکوپیت، لطفا برای دریافت به موقع، حدود 2 ماه قبل ثبت سفارش کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633975
شماره تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com