کوکوپیت
خانه / کوکوپیت / کوکوپیت قالبی / خرید کوکوپیت عمده قالبی با قیمت مناسب

خرید کوکوپیت عمده قالبی با قیمت مناسب

خرید کوکوپیت عمده با قیمت مناسب و دست اول را در اینجا انجام دهید. آیا از قیمت روز کوکوپیت در بازار خبر دارید؟ آیا به دنبال خرید کوکوپیت قالبی 5 کیلوگرمی سریلانکا هستید؟

بهترین و به صرفه ترین روش برای خرید کوکوپیت قالبی، خرید عمده آن است. زیرا فروشنده بر اساس میزان خرید، تخفیفاتی را برای خریدار در نظر می گیرد.

کشاورزان و گلخانه دار ها که مصرف کننده عمده کوکوپیت قالبی هستند، چون برای ایجاد بستری مناسب برای رشد گیاهان مختلف، سبزیجات، میوه ها نیاز به کوکوپیت که فرآورده ای تهیه شده از الیاف نارگیل است دارند، اغلب سعی می کنند از مراکز فروش، خرید عمده کوکوپیت قالبی را با تخفیف ویژه و قیمت باورنکردنی انجام دهند.

لازم به ذکر است به علت وارداتی بودن انواع کوکوپیت هند و کوکوپیت سریلانکا، این دو محصول از نظر قیمتی به شدت وابسته به شرایط ارز در کشور هستند به طوری که در مقاطعی قیمت کوکوپیت دچار نواسانات شدیدی در طی یک ماه حتی می گردد که نمونه آن را در اوایل امسال(1397) شاهد بودیم.

انواع کوکوپیت قالبی

  • کوکوپیت قالبی 5 کیلوگرمی مربعی
  • کوکوپیت قالبی 1 کیلوگرمی
  • کوکوپیت قالبی دیسکی

کوکوپیت قالبی کوکوپیت قالبی کوکوپیت دیسکی

همان طور که در بالا مشاهده می کنید، کوکوپیت در قالب های متفاوت با وزن های گوناگون عرضه میگردد که نمونه 5 کیلوگرمی آن مصرف به مراتب بالاتری را دارد.
منبع: بازار کوکوپیت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633975
شماره تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع کوکوپیت قالبی

مرکز خرید انواع کوکوپیت قالبی

مرکز خرید و فروش انواع کوکوپیت قالبی در صنعت کشاورزی کارایی فراوانی دارد و بازار …