کوکوپیت
خانه / کوکوپیت تهران / سایت خرید کوکوپیت تهران

سایت خرید کوکوپیت تهران

سایت خرید کوکوپیت تهران در دسترس ترین روش، که مستلزم کم نرین زمان و هزینه های احتمالی می باشد، بهترین راهکار برای داشتن یک خرید با کیفیت و در عین حال ارزان است.

خرید کوکوپیت تهران

مزایای منحصر به فرد کوکوپیت

با گذشت زمان و آشنایی بیشتر افراد نسب به مزایای این بستر کشت تولید و توزیع آن نیز رو به افزونی است. برای کسب آگاهی در ادامه ی متن به چند مورد از ویژگی های مخصوص کوکوپیت اشاره می شود:

  • مهم ترین و شناخته شده ترین مزیت کوکوپیت جذب و نگهدای مقدار زیادی آب در خود است، که این امر باعث صرفه جویی چشم گیر استفاده از آب در کشاورزی و کاشت انواع گیاهان شده است.
  • کوکوپیت از آن جهت که متشکل از الیاف میوه درخت نارگیل می باشد، هیچ گونه آفت، بذر گیاهان هذر و یا هر گونه آلودگی ای خاکی را ندارد.
  • در صورت مخلوط شدن با خاک قدرت تهویه خاک به مقدار قابل توجهی بالا می رود، وجود کوکوپیت مانع از سفت و عشرده شدن خاک می شود بلکه خاک باعث نرمی و حاصلخیزی خاک می گردد.
  • دوام و ماندگاری بسیار بالای این بستر خاک همواره در مفایسه با دیگر نمونه های تولیدی بسیار بالا می باسد.
  • کوکوپیت دارای محدوده ی ph بسیار مناسب جهت رشد مطلوب گیاه مورد نظر است.
  • تمام خصوصیات مثبت در الیاف نارگیل باعث بر جوانه و ریشه زدن سریع گیاهان می شود.
  • کوکوپیت همواره با گذشت زمان و فرسودگی به شکلی است که کاملا تجزیه شده و به طبیعت بازگردانده می شود به طوری که هیچ گونه ضرری برای محیط زیست ایجاد نمی کند.

خرید کوکوپیت تهران

توصیه های قابل توجه جهت استفاده از کوکوپیت

کوکوپیت اگر به تنهایی مورد استفاده قرار بگیرد تغذیه لازم و کافی برای گیاه فراهم نمی شود، زیرا که این بستر کشت به تنهایی قادر به این کار نیست.
در همین راستا توصیه ی متخصصین این است که از بستر های دیگر جهت اصلاح کوکوپیت استفاده شود، به صورتی که ۵۰ درصد خاک کوکوپیت و ۵۰ درصد باقی مانده از دیگر بستر های مناسب تشکیل شده باشد.

نحوه خرید کوکوپیت تهران

 در استان تهران نمایندگی ها و مراکز فروش کوکوپیت به وفور یافت می شود. اما این شرکت ها برای منافع خود و مشتریان خود سایتی جهت فروش محصولات کوکوپیت طراحی نموده اند. افراد با مراجعه به این سایت ها می توانند محصول مورد نیاز خود را ضمن پرسش تمام سوالات خود از کارشناسان مربوطه خربداری نمایند.

خرید کوکوپیت تهران

قیمت کوکوپیت در تهران

 از آن جا که بیشترین کوکوپیت های کشور به صورت محصولات وارداتی در کشور وجود داردند قیمت قابل توجهی را نیز دارند. این قیمت ها همه روز طبق به روز ترین آمار در سایت های فروش ثبت می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633975
شماره تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com