کوکوپیت
خانه / گروبگ / فروشندگان بهترین گروبگ اصل

فروشندگان بهترین گروبگ اصل

فروشندگان بهترین گروبگ اصل ، در این مرکز اینترنتی، به صورت عمده محصولات خود را به نمایش گذاشته اند. فروش این محصولات به صورت آنلاین انجام می گیرد.

 گروبگ اصل

گوربگ اصل به عنوان یکی از باصرفه ترین محیط های کشت آماده یا به اصلاح کیسه های کشت آماده جهت تولید محصولات سالادی به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

فروشندگان بهترین گروبگ اصل

کیسه های کشت آماده دارای مواد آلی و کمپوست شده غنی می باشند که عناصر مهم مورد استفاده  خاک های باغبانی در آن ها انباشته شده است.
در بین گیاهان طبقه بندی عناصر غذایی، به دو دسته کلی کم مصرف و پرمصرف به چشم می خورد. گیاهان به عناصری مانند ازت، پتاسیم، منیزیم، فسفر، کلسیم و گوگرد به میزان عمده ای نیاز دارند و به عناصری مانند آهن، منگنز و روی و… به مقدار اندکی نیازمندند.
محتوای درونی بستر کشت های آماده، شامل عناصر پر مصرف ذکر شده در متن فوق، به صورت عمده می باشند از این رو تولید محصولات گیاهی با استفاده از این نوع روش کشت می تواند دارای پتانسیل اقتصادی بالایی باشد.
روش تولید بستر های آماده از زمان تولید کودها و خاک های کمپوست شده در ایران رایج شده است. از کودها و خاک های کمپوست شده در تولید بستر های کشت آماده  بسیار استفاده می شود. زیرا مصرف این محصول در خاک، فعالیت آنزیمی و فتوسنتزی گیاه را تحریک می نماید و موجب افزایش رشد ریشه گیاه می شود و همچنین سبب حفظ تعرق می گردد و نفوذ پذیری غشاء گیاه را افزایش می دهد.

قیمت بهترین گروبگ

قیمت کیسه های کشت یا گروبگ های اصلی براساس معیارهای وزنی تعیین می گردد. به طور متوسط هر کیلو گروبگ حدودا 13 عدد گروبگ دارد. موارد مصرف گروبگ ها نیز تعیین کننده حجم و اندازه تولیدی این محصولات می باشد.

فروشندگان بهترین گروبگ اصل

مزایای کاربردی گروبگ

  • دسترس پذیر بودن
  • قیمت مناسب
  • صرف جویی در مصرف آب و خاک
  • کاهش زمان تولید محصول

فروشندگان بهترین گروبگ اصل

فروشندگان بهترین گروبگ اصل

امروزه خرید مستقیم و بدون واسطه و مقرون به صرفه از فروشندگان واقعی تنها از طریق اینترنت امکان پذیر است. خرید اینترنتی در وهله اول دارای مزایایی همچون حذف واسطه ها، کاهش هزینه های رفت و برگشت، سریع و مطمعن و… می باشد.
جهت خرید اینترنتی بهترین گروبگ اصل می توانید با مشاورین مجموعه ما تماس برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633975
شماره تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش گروبگ

فروش گروبگ به صورت مستقیم

فروش گروبگ به صورت مستقیم و بدون واسطه از شبکه های مجازی انجام می شود …