کوکوپیت
خانه / پالم پیت / فروشگاه آنلاین پالم پیت درجه یک

فروشگاه آنلاین پالم پیت درجه یک

فروشگاه آنلاین پالم پیت درجه یک، به صورت اینترنتی فروش محصولات تولیدی کارخانه های داخلی ایرانی را به مشتریان این محصولات عرضه می دارد.

پالم پیت

پالم پیت در واقع نوعی بستر کشت هیدروپونیک است. این محصول استحصال شده از الیاف موجود در نخل خرما و ریشه های این درخت می باشد. تولید پالم پیت با توجه به طیف تولیدی نخلستان های گسترده در ایران به صورت عمده قابل تولید می باشد.

فروشگاه آنلاین پالم پیت

از بستر کشت پالم پیت به عنوان یکی از پر بارترین بسترهای کشت در تولید محصولات ذکر شده در ادامه متن استفاده می شود.

  • بستر کشت خیار
  • بستر کشت گوجه
  • بستر کشت توت فرنگی
  • بستر کشت انواع نشائ
  • بستر کشت گل و گیاهانی همچون کاکتوس

پالم پیت به نوع دیگری نیز تعریف می شود این بستر کشت در واقع نوعی خاک غنی از مواد آلی مورد نیاز رشد گیاه است. این نوع خاک به دلیل تخلخل بالایی که دارد موجب جذب آب حداکثری می شود که این موضوع در رشد و باروری گیاهان بیشترین تاثیر را دارد.

فروش پالم پیت

پالم پیت در بازار های خرید و فروش بستر کشت های آماده محصولی مناسب جهت جایگزین شدن به جای کوکوپیت است.
کوکوپیت یک بستر کشت شناخته شده و همچنین تایید شده در بین گلخانه داران و تولید کنندگان انواع گل و گیاه می باشد، ولی به دلایلی همچون قیمت فروش بالای آن، بیشتر مصرف کنندگان این نوع بستر کشت به دنبال جایگزین کردن بستر کشت مناسب و ارزان تری هستند. پالم پیت در این حوزه بهترین جایگزین از نظر عملکردی می باشد.

فروشگاه آنلاین پالم پیت

قیمت پالم پیت موجود در بازار

قیمت فروش انواع پالم پیت در بازار بسته به حجم خرید مشتریان به صورت فله یا نایلونی می تواند متغییر باشد. جالب است بدانید کیفیت پالم پیت ها از روی معیارهایی همچون سایز سرند و میزان شوری تعیین می گردد.

فروشگاه آنلاین پالم پیت

فروشگاه آنلاین پالم پیت

در جهان امروز که ارتباطات در هر زمینه ای حرف اول را می زند. خرید و فروش هر گونه محصولی برای مصرف کننده دیگر دشواری های گذشته را به همراه ندارد.
وجود فروشگاه های آنلاین پالم پیت در تمامی مناطق ایران می تواند به مشتریان این محصولات کمک کند تا محصولی با قیمت مناسب و کیفیت عالی در دست داشته باشند.
مشتریان و متقاضیان گرامی انواع بستر های کشت آماده ای همچون کوکوپیت، پالم پیت و … می توانند جهت سفارش محصولات مورد نظر خود با مشاورین مجموعه ما تماس برقرار نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633975
شماره تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قطب فروش پالم پیت

قطب فروش پالم پیت درجه یک

قطب فروش پالم پیت که جایگزین مناسب و ارزان قیمتی برای کوکوپیت ها می باشد …