کوکوپیت
خانه / کوکوپیت / کوکوپیت قالبی / فروشگاه کوکوپیت قالبی باکیفیت

فروشگاه کوکوپیت قالبی باکیفیت

فروشگاه کوکوپیت قالبی باکیفیت کوکوپیت 5 کیلویی با حجم 75 و 65 لیتری با شرایط عالی و با کیفیت های متنوع عرضه می کند. کوکوپیت درجه یک اغلب از کشور های آسیای شرقی وارد کشور می شود.
کوکوپیت ها در بازار به صورت مرطوب، مرطوب آسیاب شده و همچنین خشک موجود هستند. البته فروشنده های عمده، انواع کوکوپیت را به صورت قالبی و فله ای عرضه می کنند.
شما اگر نیاز به خرید عمده دارید، از طریق شرکت های فروش عمده و وارد کننده، خرید انجام دهید. اما جهت خرید به صورت جزئی، فروشگاه ها بهترین مسیر برای خرید هستند. با بستر کشت کوکوپیت در ادامه مطلب، بیشتر آشنا شوید.

فروشگاه کوکوپیت قالبی

بستر کشت کوکوپیت

بستر کشت کوکوپیت تولید شده از پوست نارگیل است، که دارای مواد مغذی نیست و فقط به عنوان یک افزودنی به خاک و یا بستر های مختلف افزوده می شود، که مواد مغذی کافی دارند.
گفتنی است بستر کوکوپیت برای خاک هایی که فشردگی بالایی دارند، نیز استفاده می شود، تا گیاه براحتی بتواند اکسیژن دریافت کند و آسیب نبیند. کوکوپیت در بازار انواع درجه یک و درجات پایین تر دارد.
کوکوپیتی که کیفیت بالایی دارد، بعد از اضافه کردن آب به آن، باید در کمترین زمان باز شود و همچنین دارای شوری پایین باشد. امروزه این نوع کوکوپیت برای گیاهان آپارتمانی بسیار استفاده می کنند. حتی در برخی از کشور ها، برای صادرات گیاهان زینتی، از بستر کوکوپیت استفاده می کنند.

نحوه استفاده از کوکوپیت چگونه است؟

کوکوپیت به صورت قالب های مکعبی، صفحات گرد و همچنین باز شده در بازار وجود دارد. برای استفاده از هر کدام روشی وجود دارد. استفاده از کوکوپیت های بدون فشرده که راحت بوده و به راحتی می توان آن را با خاک مخلوط کرده و استفاده کنید.
اما برای کوکوپیت های فشرده و قالبی، شما باید به قالب کوکوپیت، آب اضافه کنید تا کوکوپیت مورد نظر باز شود و حجم بگیرد. سپس با توجه به گیاهی که دارید، میزان خاک و کوکوپیت به آن اضافه کنید.

فروشگاه کوکوپیت قالبی

فواید کوکوپیت

یکی از مهمترین فواید کوکوپیت، ظرفیت نگهداری آب است. به طوری که هر قالب کوکوپیت، حدود 7 الی 10 لیتر آب در خود نگهداری می کنند. کوکوپیت فاقد هرگونه قارچ و یا باکتری خاکزی است، که این می تواند برای رشد گیاه بسیار موثر باشد. البته ایجاد تخلخل در خاک یکی از ویژگی های برتر کوکوپیت است، که آن را محبوب می کند.
با توجه به اینکه کوکوپیت دارای الیاف کاملا طبیعی است، هیچگونه ضرری برای محیط زیست نیز ندارد. لذا بسیاری از افراد که در زمینه پرروش گیاهان مختلف فعالیت می کنند، از این نوع بستر حتما بهره می برند.

فروشگاه کوکوپیت قالبی

فروشگاه کوکوپیت قالبی و بسته بندی

انواع کوکوپیت های فشرده و قالبی فاین و مدیوم اغلب در قالب های 5 کیلویی و در بسته بندی های نایلونی به خریداران جزئی عرضه می شود. فروشگاه های اینترنتی یکی از بهترین مسیر ها برای تهیه کوکوپیت در انواع مختلف می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633975
شماره تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نرخ کوکوپیت قالبی

آخرین نرخ کوکوپیت قالبی اصل

آخرین نرخ کوکوپیت قالبی اصل در انواع گوناگون با کیفیت و قیمت متفاوتی عرضه می …