کوکوپیت
خانه / گروبگ / قیمت روز گروبگ در ایران

قیمت روز گروبگ در ایران

کیسه های پلاستیکی بزرگ مخصوص کشت،گروبگ یا کیسه ی کشت نام دارد. قیمت روز گروبگ در ایران به عوامل مختلفی بستگی دارد.

قیمت روز گروبگ در ایران

فروش انواع گروبگ به صورت وزنی و در بسته بندی انجام می شود و هر کیلوی آن معادل 13 عدد گروبگ است. برای کشت صیفی جات مناسب است. ابعاد گروبگ 25*110 است و داخل آن را می توان با کوکوپیت پر کرد.

قیمت روز گروبگ

کیسه های گروبگ نایلون های مخصوص کشت هیدروپونیک هستند،به این نایلون ها نایلون های یو وی دار می گویند. برای اطلاع از قیمت روز گروبگ در ایران را می توانید از طریق سایت های فروش و یا تماس با مراکز و نمایندگی های فروش گروبگ ارتباط برقرار کنید.
با توجه به تغییر ساختار گروبگ و قرار دادن پرفراژ در آنها استفاده از این محصول آسان تر شده و افراد بیشتری می توانند از مزایای این محصول استفاده کنند.

فواید استفاده از گروبگ

استفاده از این کیسه ها سبب می شود :

  1. افزایش تولید محصول
  2. بازدهی بسیار بالا
  3. کاهش مصرف کود و در واقع کاهش بخشی از هزینه ها
  4. کمک به افزایش و ماندگاری محصولات در برابر شرایطی حرارت و رطوبت
  5. این کیسه ها جایگزین مناسبی برای گلدان های پلی اتیلن هستند.

قیمت روز گروبگ

روش استفاده از گروبگ

گروبگ هم به صورت پارچه ای و هم به صورت پلاستیکی به فروش می رسد،نوع پارچه ای این کیسه ها نسبت به نوع پلاستیکی آب بیشتری مصرف می کند. اندازه ی کیسه باید متناسب با محصولی که قصد کاشت آن را دارید تعیین شود.
به منظور انجام زه کشی مناسب باید در گروبگ شن بریزید؛اما اگر امکان زه کشی وجود ندارد باید گروبگ کاملا با شن و سنگریزه بپوشانید.سپس در کیسه خاک بریزید و مخلوط کنید.بهتر است گیاه را با ریشه ای کوتاه بکارید برای این که بهتر نتیجه بگیرید.
یکی از مزایای قابل توجه گروبگ ها امکان حمل آنها است،البته باید به گرما و تابش خورشید مکانی که گروبگ را در آن قرار می دهید توجه داشته باشید. برای قرار دادن ریشه در خاک ابتدا کمی خاک را گود کنید و سپس ریشه را در خاک قرار دهید و روی خاک را بپوشانید.

قیمت روز گروبگ

فواصل آب دادن به گیاه را کوتاه کنید،گروبگ نسبت به گلدان آب بیشتری می طلبد؛باید هر روز خاک گروبگ را چک کنید و در صورتی که خاک خشک بود به گیاه آب دهید. البته در صورتی که ظرف عمیق باشد باید حواستان به سرازیر نشدن آب باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633975
شماره تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش گروبگ

فروش گروبگ به صورت مستقیم

فروش گروبگ به صورت مستقیم و بدون واسطه از شبکه های مجازی انجام می شود …