کوکوپیت
خانه / کوکوپیت / کوکوپیت بندرعباس / مراکز تولید کوکوپیت در بندر عباس

مراکز تولید کوکوپیت در بندر عباس

مراکز تولید کوکوپیت در بندر عباس هم موجود می باشد این شهر بسیار بزرک به علت داشتن آب و هوای بسیار گرم برای نگهداری از گل ها ،کوکوپیت ها را در داخل کیسه هایی ریخته و درداخل آنها کاشت انجام می دهند.
بندر عباس از آن شهر هایی می باشد که دارای آب و هوای گرمی می باشد و مردم باید در استفاده از آب صرفه جویی کنند این رو می توانند از کوکوپیت ها برای کاشت گل ها استفاده و در مصرف آب نیز صرفه جویی کنند.

تولید کوکوپیت در بندر عباس

استفاده از کوکوپیت در کشورهای خارجی

همانطورکه از کوکوپیت در شهرهای ایران استفاده می  شود از این محصول در کشورهای خارجی مثل هند و آفریقا نیز استفاده می شود کوکوپیتی که در کشورهای نام برده شده استفاده می شود دارای ویژگی های زیر می باشد.

  • دارای پتاسیم بالا بوده ودر رشد گیاهان بسیار موثر می باشد
  • کوکوپیت ها باعث جوانه زدن گیاهان می شوند

در کشورهای خارجی نیز از کوکوپیت ها برای رشد گل ها و گیاهان زیبا استفاده می کنند این محصولات در بسته بندی های مختلف از مراکز پخش کننده به بازارها و فروشگاه هایی که در آن انواع کودها و خاک گلدانی به فروش می رسد عرضه می گردد مردم عزیز توجه کنند که از کوکوپیت با کیفیت و درجه یک خریداری کنند تا در هنگام کاشت دچار مشکل نشوند.

تولید کوکوپیت در بندر عباس

موارد استفاده از کوکوپیت

برای گیاهان مختلف از کوکوپیت های خاصی استفاده می شود که در زیر به آنها اشاره می کنیم.

  • از کوکوپیت در خاک کاکتوس ها استفاده می شود ما به شما توصیه می کنیم که برای نگهداری بهتر کاکتوس بعد از خرید خاک آن ها را عوض کرده و از خاک های مخصوص کاکتوس استفاده کنید
  • از کوکوپیت به عنوان مقاوم سازی گل ها در برابر انواع بیماری ها استفاده  می کنند

در شهرهای گرمسیر مثل بندر عباس از کوکوپیت ها در داخل گروبک ها استفاده می کنند این گروبک هارا در جاهای مختلف نگهداری می کنند برخی از آنها روی زمین و برخی دیگر در ارتفاعات یعنی روی تنه درختان قرار می دهند.
کشاورزان کودها و موادغذایی که مناسب خاک است را با قطره چکان به کوکوپیت ها اضافه می کنند تا یک سال این کودها برای خاک کشاورزی مناسب است و طی این یک سال فقط به آبیاری و نگهداری نیاز دارند.

تولید کوکوپیت در بندر عباس

خرید و فروش کیسه هایی که باکوکوپیت پر شده است

کیسه هایی که برای پر کردن کوکوپیت ها مناسب هستند اول در منازل برای نگهداری وسایل خانگی استفاده می شده است
بعد ها به علت ویژگی هایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم نظر کشاورزان را به خود جلب کرده  و آن ها نیز از این کیسه ها استفاده های فراوانی می کنند از قبیل:

  • این کیسه ها به دلیل اینکه چند لایه هستند در مقابل نور خورشید و حرارت مقاوم می باشند
  • این کیسه ها در رنگ های مختلفی موجود می باشد که کشاورزان می توانند انتخاب و خریداری کنند
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633975
شماره تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com