کوکوپیت
خانه / کوکوپیت خرما / مرکز تولید کوکوپیت خرما

مرکز تولید کوکوپیت خرما

مرکز تولید کوکوپیت خرما در ایران کجاست؟ آیا ایران را می توان یکی از اصلی ترین تولید کنندگان کوکوپیت خرما درجه یک در بازار جهانی معرفی نمود؟ آیا کوکوپیت تولیدی در ایران به کشور های دور و نزدیک هم صادر می شود و تولید کنندگان از این طریق کسب درآمد می کنند؟
چیزی که این روز ها در ایران به بهترین شکل تولید شده و نیاز به واردات کوکوپیت هند و سریلانکا را کاهش داده و از طرفی سبب کسب درآمد برای تولید کنندگان ایرانی شده است، کوکوپیت خرما یا همان پالم پیت می باشد.
مرکز تولید انواع کوکوپیت خرما ، ایران است و ایران اولین تولید کننده این محصول در بازار جهانی به شمار می رود که صادرات آن به کشور های مختلف را هم بر عهده دارد.
برای اینکه افراد بتوانند از طریق سایت های اینترنتی، راه های ارتباطی مرکز تولید کوکوپیت خرما را به دست آورند، بد نیست به سایت بازار کوکوپیت ایران مراجعه داشته باشند.

مرکز تولید کوکوپیت خرما

کوکوپیت خرما چه استفاده هایی دارد؟

کوکوپیت خرما چیزی شبیه به کوکوپیت تهیه شده از نارگیل است که کشور هند و سریلانکا تولید کننده آن هستند. کوکوپیت خرما همانند نمونه های مشابه، بستر مناسبی را برای رشد گیاه فراهم می کند. اما این روز ها بیشتر استفاده از این نوع کوکوپیت توصیه می شود. چرا؟

چون:

 • ارزان قیمت است.
 • مواد مغذی زیادی دارد.
 • در طولانی مدت خراب نمی شود.
 • تخلخل خوبی دارد.
 • آب را طولانی مدت در خود نگه می دارد.
 • PH خاک را تنظیم می کند.

و خیلی دیگر از موارد.
لازم دانستیم در خصوص موارد استفاده کوکوپیت خرما هم به گزینه های زیر اشاره مختصری کنیم:

 1. کشت گلخانه ای
 2. کشت نشائی
 3. کشت بدون خاک
 4. استفاده از آن به عنوان خام گلدان

مرکز تولید کوکوپیت خرما

مرکز تولید کوکوپیت خرما در ایران

در ایران، استارت تولید این محصول چند سالی است که زده شده. برای همین، کیفیت آن روز به روز بهتر شده و خوشبختانه توانسته جایگاه خوبی را در بازار از آن خود کند.
مرکز تولید کوکوپیت خرما در ایران، بخش جنوبی کشور است که عمده نخلستان های کشور در آنجا قرار دارد. شاید فکر کنید که علاوه بر مرکز تولید کوکوپیت خرما، مراکز خرید فروش هم تنها متمرکز در این منطقه هستند. در صورتیکه چنین نبوده و مراکز فروش متعدد و زیادی در تهران، کرج، شیراز، یزد و …، عرضه کننده کوکوپیت خرمان درجه یک هستند.

مرکز تولید کوکوپیت خرما

خرید اینترنتی کوکوپیت خرما ممکن است؟

در پاسخ باید گفت بله. نه تنها خرید اینترنتی کوکوپیت خرما ممکن می باشد، بلکه اصولاً فروشندگان، خریداران را به این روش خرید تشویق می کنند. چون:

 1. صرفه جویی در هزینه می شود.
 2. زمان چندانی صرف نمی شود.
 3. خرید با قیمت دست اول ممکن است.

و غیره.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633975
شماره تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com